Hakkımızda

Biz Kimiz?

Nordis Global, (Nord Information Security) hem offensive (saldırgan), hem de defensive (savunma) tarafda 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren, yaptığı işi global çapta yapma gayretiyle, bilişim teknolojileri alanında 15 yılı aşmış sektör deneyimi ile her geçen gün artan siber güvenlik ihtiyacını karşılamaya çalışan ürün/marka bağımsız müşterilerini güvende tutmaya hedefleyen arge bölgesinde faaliyet gösteren bilgi güvenliği firmasıdır.

Nordis Global Siber Güvenlik Sistemleri Hakkında
4 Yıl Siber Güvenlik Deneyimi

Sıkılaştırma

Kurumunuzun ihtiyaçları analiz edilerek,oluşabilecek açıklara karşı riskleri azaltıcı çalışmaların yapılması.

Düzenli Tarama

Kritik BT Altyapı ve Sistemlerinde tespit edilen zayıflıklara karşı aylık tarama hizmetimiz.

Sızma Testi

Bilişim sistemlerinizin beyaz şapkalı bir hacker gözüyle kontrol edilerek, bulunan zayıflıkların size raporlanması.

Neden Güvenlik Danışmanlığı Alınmalı

Güvenlik danışmanları, kuruluşları veya müşteri kuruluşları için tüm güvenlik önlemlerini değerlendirir. Güvenlik sistemlerini analiz ederler, olası ihlalleri inceler ve çözümlerin uygulanmasını denetlerler. Bir şirketin güvenlik operasyonlarını denetleyebilirler. Güvenlik danışmanları altyapı için iyileştirmeler önerir ve bunları üst yönetime sunabilir. Şirket bir strateji seçtikten sonra, bir güvenlik danışmanı yeni güvenlik önlemlerinin uygulanmasını denetler ve bunların zaman içinde korunmasına yardımcı olur. Sık değişen bir alanda, güvenlik danışmanları en yeni teknoloji ve risk faktörleri konusunda güncel kalmalıdır. Ayrıca, bilgi güvenliği risklerini anlamaları ve bunlara karşı kendilerini korumaları için organizasyon genelinde personeli eğitebilirler.

E-Posta Korumasının Sağlanması

Kurumsal Epostalarınızın belli bir standarda uyması bakımından tüm olasılıkların hesap edilmesi ve bunlara uygun güvenlik çözümlerinin üretilmesi tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sistem İzleme

Sisteminizin izlenmesi, risklerinizin tehdit ve zayıflıklarınızın üst düzey performans kriterlerine göre ölçülür ve izlenebilir olmasını sağlamaktayız.

İşinizi Bizimle Koruyun

Yeni işinizi kurarken, akıllı cihazlar, PC'ler ve bulut tabanlı sistemler gibi çeşitli BT türlerine güvenmeniz muhtemeldir. Müşteri verilerini, çalışan bilgilerini ve muhtemelen ayrıntılı ürün tasarımlarını tutuyor olabilirsiniz. İşletmeniz ne kadar küçük olursa olsun, bunların siber suçluların ilgisini çekmesi muhtemeldir. Bir siber dünyada ortaya çıkan tehditlere ilişkin farkındalık ve temel anlayış, dijital varlıklarınızı, fikri mülkiyetinizi ve işinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Mobil Cihaz Yönetimi

Mobil cihazların kullanımından kaynaklanan risklerin yönetilmesi için destekleyici güvenlik önlemleri geliştirilmelidir. Taşınabilir veri depolama cihazları ile ulaşıla bilinecek her türlü bilginin güvenliği sağlanmalıdır.

Periyodik Zafiyet Tarama Hizmeti

Zayıf taraflarınızı uygulama ve sistemlerinizden kaldırmak Siber güvenliğin kurallarındandır. Yazılım ve sistemlerinizde tespit etmiş olduğunuz eksikliklerinizin farkına varmak için çeşitli yöntemlere başvurabilirsiniz, belirtmek isteriz ki hiçbir yöntem Sızma testinin sağlamış olduğu gerçekçi bulgular ile çok amaçlı çözümleme sağlamamaktadır. Belirli periyotlarda zafiyet taraması hizmeti sağlamaktayız